Atsiliepimai apie Maral Gel

 • Matas
  Išbandžiau „Maral Gel“, mano penis per mėnesį užaugo 4 cm, jį naudojau išeidamas į komandiruotę. Trumpai tariant, aš turėjau 15 cm, dabar jis yra 14 ir padoriai išaugo. Man atvykus, žmona iškart pastebėjo pokyčius, ji paklausė - kas su juo? Atsakiau, kad valgiau daug morkų, ir nekalbėjau tiesos. Jai tai pradėjo labiau patikti.
  Maral Gel
 • Kajus
  Iki varpos 1, 5 mėn. Turiu 5 cm, ji be problemų išaugo. Aš šokiruotas. Iš pradžių netikėjau, kad Maralas Gelis gali padėti. Meryl varpą kiekvieną savaitę, o rezultatas tikrai yra ir tai daugiau nei man tinka, dabar aš turiu 20 cm su centu, anksčiau buvau 15 su uodega.
  Maral Gel
 • Jokūbas
  Dalykas !!! Nuėjau palikti atsiliepimą iš džiaugsmo, trumpai tariant, naudojuosi 2 savaites, jau paaugau 2 centimetrais, šiandien mano valdovas tai patvirtino, apskritai toliau naudoju toliau su dideliu malonumu ir patariu Visi.
  Maral Gel
 • Danielius
  Aš nusprendžiau padidinti savo varpą Maral Gel. Aš ja pasinaudojau ir per 5 savaites varpa padidėjo 4 cm, o storis buvo nerealus. Klientai su malonumu cypia (aš dirbu striptize), būna, kad mano varpa neužkopia iki galo ir jiems skauda, kaip jie patys pripažįsta. Bet aš tapau daug labiau pasitikintis savimi, jaučiuosi geriau.
  Maral Gel
 • Danielius
  Negalima sakyti, kad man nepatiko mano dydis, bet vis tiek norėjau pridėti porą papildomų centimetrų. Ilgai ieškojau, kaip tai padaryti, bet galų gale susidūriau su Maral Gel. Ir žinai ką? Esu labai patenkinta rezultatu, mano varpa per mėnesį padidėjo 4 centimetrais! Aš patariu visiems.
  Maral Gel
Vartotojo reitingas Maral Gel
4.9
25