Priedų tipai ir naudojimas varpos didinimui ir tankinimui

Daugeliui vyrų rūpi reprodukcinio organo ilgio klausimas, nes jie dažnai nepatenkinti savo dydžiu. Šiandien vaikinų peniui pailginti naudojami įvairūs metodai ir prietaisai. Tačiau daugelis iš šios įvairovės išskiria antgalius ant varpos, kurie patys padeda padidinti falo dydį.

Kas yra purkštukai ir kam jie naudojami?

Prailginimo antgalis - prietaisas, naudojamas padidinti vaikinų penį sekso metu. Kai kurie juos painioja su plėtikliais, tačiau tai visiškai skirtingi įrenginiai.

Varpos dydžiui fiziškai pakeisti naudojami ilgintuvai, o antgaliai reikalingi tik geresniam lytiniam aktui.

Išnagrinėję pagrindinį įrenginio aprašymą, turėtumėte išsiaiškinti, kam jis dažniausiai naudojamas. Yra keletas priežasčių, kodėl jie naudoja tokius įrenginius:

 • nepakankamas varpos ilgis ir storis,
 • partnerio nepasitenkinimas sekso metu,
 • trumpas lytinis aktas,
 • padidėjęs galvos jautrumas,
 • greita ejakuliacija,
 • silpnas seksualinio partnerio orgazmas.

Tačiau dažniausiai jie naudojami dėl mažų reprodukcinio organo matmenų.

Veislės

Prieš naudodami antgalius ant varpos, turite susipažinti su pagrindinėmis šių prietaisų rūšimis. Šiandien yra daugybė purkštukų, kurie tiks beveik bet kuriam vyrui.

atviras

Atvirą modelį dažniausiai vaikinai naudoja lytinių santykių metu. Šis prietaisas naudojamas ne falo ilginimui, o storinimui.

purkštukų tipai varpos didinimui

Tai suteikia papildomos stimuliacijos partnerio makšties mylėjimosi metu. Savo funkcionalumu šis modelis primena kitą įrenginį – erekcijos žiedą.

Norint naudoti atvirą modelį, lytinis organas yra erekcijos būsenoje. Jei falas nėra susijaudinęs, prietaisas nepadidins varpos.

Uždaryta

Uždaryti įrenginiai laikomi klasikiniais vaikinų purkštukų modeliais. Jų skirtumas nuo atvirų prietaisų yra tas, kad jie naudojami kaip vyriškumo pratęsimas. Išoriškai prietaisas atrodo kaip mažas įklotas, uždedamas ant varpos galvutės.

Pagrindinis uždaro modelio privalumas – priešlaikinės ejakuliacijos prevencija sekso metu.

Vibruojantis

Norint patenkinti savo seksualinį partnerį, rekomenduojama naudoti specialius vibracinio masažo įrenginius.

vibruojantis varpos didinimo antgalis

Yra įvairių vibracijos modelių pagal jų kainą ir funkcionalumą. Brangūs yra su vibracijos greičio nustatymais ir parduodami su nuotolinio valdymo pultu.

spuoguotas

Reikėtų išskirti veisles, kurių paviršiuje yra spuogų. Tokių prietaisų modifikacijos skiriasi aukščiu, ilgiu, forma ir net spuogelių skaičiumi. Brangesni modeliai yra padengti rutuliais, pagamintais rašto pavidalu.

Reljefinis

Peniui skirti reljefo įtaisai išsiskiria savo paviršiumi, kuris skiriasi nuo kitų modelių. Paviršius gali būti padengtas trimačiu raštu, ilgais smaigaliais ar mažais kamuoliukais. Tokia nestandartinė danga merginai suteiks nepamirštamų įspūdžių dėl papildomos makšties stimuliacijos.

vyras padidintas penis antgalis

Stimuliatoriai

Dažniausiai jie naudojami peniui pastorinti, nes pagaminti iš silikono. Skiriamieji silikono stimuliuojančių modelių bruožai – raštas ant paviršiaus ir išskirtinė prietaiso forma. Dėl to pasiekiamas papildomas partnerio makšties sienelių stimuliavimas. Kai kurių trūkumai yra galvos jautrumo sumažėjimas naudojant šį antgalį varpos padidinimui.

Prieš perkant stimuliuojančius modelius, rekomenduojama susipažinti su jų tipais. Pavyzdžiui, parduotuvėse parduodami modeliai su papildomais klitorio stimuliatoriais ar vibraciniu masažu.

Žymūs modeliai

Prieš pirkdami varpos didintuvą, turite susipažinti su efektyviais žinomų gamintojų modeliais. Tik susipažinę su jais galite įsigyti kokybišką ir tinkamą falui antgalį.

vyras žiūri į kelnes ir nori antgaliu padidinti penį

1 modelis

Jis skiriasi nuo kitų modelių, nes yra žiedo su vibracija forma. Prietaisas pagamintas iš patvaraus silikono, todėl turi ilgą tarnavimo laiką.

Kai naudojamas, šis modelis fiksatoriumi tvirtinamas prie kapšelio, o į žiedą įdedamas erekcinis penis. Viršutinė žiedo dalis su vibruojančiomis kulkomis yra šalia galvos. Įrenginio vibracinė dalis yra įdėta į apsauginį dėklą, todėl jį galima naudoti net vandenyje. Modeliai sekso metu penį pailgins penkiais centimetrais.

2 modelis

moteris lovoje su vyru, kuris antgaliu padidino penį

Gaminant modelį buvo naudojamas specialus silikonas, leidžiantis tvirtai sugriebti falą ir tiksliai atkartoti jo formą su kontūrais. Šis modelis puikiai tinka vaikinams, kurių galvos jautrumas yra prastas, nes neturi įtakos lytėjimo pojūčiams su partneriu.

Modelis parduodamas komplekte su trimis prailginimais, kurių pagalba ilgis padidinamas 2–3 cm, o skersmuo – 1, 5 cm.

3 modelis

Pabaigoje yra keli tvirti maži smaigaliai, o pats įrenginys padengtas reljefiniu raštu. Naudojant prietaisą vyriškumas pailgėja 5–6 cm ir pastorėja 2 cm.

moteris su vyru padidintu penio antgaliu

Prietaisas gaminamas be papildomų antenų ant galvos.

Modelis Nr. 4

Išoriškai šis antgalis neturi jokių savybių. Ji, kaip ir daugelis kitų prietaisų, yra padengta reljefiniu raštu, o ant galvos yra mažų kietų smaigalių. Skiriamieji bruožai yra vibratorius prie pagrindo, pagamintas zuikio pavidalu. Jis automatiškai pradeda veikti, kai liečiamas kontaktas su partneriu.

Modelis Nr. 5

Tai brangus modelis, pagamintas iš aukštos kokybės kibernetinės odos ir aprūpintas reguliuojama vibracija. Eksploatacijos metu prietaisas įkaista iki kūno temperatūros, todėl partneris nejaučia jokio skirtumo tarp antgalio ir tikrojo vaikino lytinio organo. Kūrėjai bandė išoriškai padaryti šį įrenginį kuo panašesnį į tikrąjį narį. Modelio statinė idealiai lygi, o krašte – rausva galvutė.

Naudojant šį antgalį storiui pailginti, organas padidėja 2 cm, o ilgis - 5–6 cm.

Taikymo ypatybės

Bet koks ilginimo ir storinimo antgalis gaminamas beveik taip pat. Todėl yra pagrindinių rekomendacijų, kurių reikia laikytis naudojant bet kurį modelį.

Prieš naudojant įsigytą prietaisą, jis kruopščiai nuplaunamas tirpalu, paruoštu iš vandens ir antibakterinio muilo. Tai daroma norint dezinfekuoti antgalį. Išplovus prietaisą, jis ištempiamas tiek į ilgį, tiek į plotį, kad nekiltų problemų uždėjus antgalį. Kai kurie vaikinai prieš naudojimą į vidų įdeda šiek tiek talko, kad lytinis organas geriau patektų.

Antgalis ant organo paviršiaus traukiamas labai atsargiai, kad netyčia nieko nepažeistumėte. Kai galvutė visiškai tilps į prietaiso vidų, likusią jos dalį galite išvynioti per visą varpos ilgį.

intymumas su antgaliu varpos didinimui

Prieš lytinį aktą antgalio paviršius sutepamas lubrikantu. Tai daroma tam, kad partneris sekso metu nepajustų skausmo ir diskomforto. Intymumo metu visi judesiai atliekami labai atsargiai ir lėtai.

Antgalį reikia tinkamai prižiūrėti, todėl iškart po lytinio akto pabaigos jis kruopščiai nuplaunamas muilu ir išdžiovinamas. Verta žinoti, kad prietaisą patartina išplauti po kiekvienos ejakuliacijos.

Kontraindikacijos

Norėdami ištempti varpą, kiekvienas vaikinas gali naudoti tinkamą antgalį. Tačiau vis dar yra keletas įspėjimų, kuriuos turėtumėte žinoti:

varpos didintuvas
 • Nenaudokite tokių prietaisų oraliniam ar analiniam seksui.
 • Purkštukai naudojami griežtai pagal instrukcijas.
 • Purkštukų neturėtų nešioti žmonės, sergantys kraujo ligomis.
 • Vaikinai, sergantys širdies ir kraujagyslių ligomis, prieš naudodami antgalį turėtų pasitarti su gydytoju.
 • Prieš naudodami įsitikinkite, kad nėra alergijos medžiagai, iš kurios pagamintas antgalis.

Išvada

Kartais seksas su partneriu nesuteikia jokio malonumo dėl mažo penio. Šiai problemai išspręsti naudojami varpos didinimo preparatai.