Ar įmanoma padidinti varpą: patikrinkite 10 saugumo ir veiksmingumo būdų

Kai kuriems vyrams gali kilti beprotiška mintis: kodėl gi nepadidinus penio? Ar išvis galima padaryti ilgesnį ir storesnį? Šiuo metu galite atidaryti mūsų medžiagą ir rasti šį naudingą mokomąjį straipsnį. Informuojame: taip, galima. Bet yra niuansų.

vyras žiūri į kelnes ir nori padidinti penį

Dabar pora staigių mokslinių atradimų: tyrimai reguliariai rodo, kad daugelis vaikinų, kurie per daug nerimauja dėl savo prietaiso dydžio, iš tikrųjų yra visiškai normalaus dydžio. Deja, dėl šiuo metu prieinamos pornografinės medžiagos, paplitusi klaidinga nuomonė, kad labai didelis gaidys merginai suteiks daugiau malonumo. Didelė klaida. 2017 m. atliktas tyrimas atskleidė, kad gilaus bučinio, lytinių organų stimuliavimo ir oralinio sekso derinys labiau paskatino moterį pasiekti orgazmą.

Kas iš to seka? Tikėtina, kad jūsų varpa yra gerai. Tačiau, jei norite padidinti, yra keletas variantų. Kai kurie yra labai brangūs ir (arba) skausmingi, o kiti net negarantuoja tvarių rezultatų. Surinkome tuziną šiandien galimų penio didinimo būdų ir suskirstėme juos nuo tamsiausių iki naudingiausių.

10. Įdėkite implantą

Los Andžele gyvenantis chirurgas Jamesas Elistas Godotas teigia, kad yra vienintelis pasaulyje, kuris atlieka specialią ilgio ir storio didinimo operaciją, naudodamas silikoninį implantą, žinomą kaip „Penuma". Elistas tvirtina, kad vidutiniškai ilgis pailgėja 3, 8 centimetro, o apimtis – net 6 centimetrais; ir šių implantų jis jau yra įdiegęs 1, 3 tūkst. Suvart: operacija kainuoja 13 000 USD, o pacientams gresia infekcija arba implanto pažeidimas.

Dermatologas Jesse Chen priduria: „Implantas yra tarsi nuolatinė erekcija, kuri gali neleisti jums tiesiog judėti". Įsivaizduokite, kad eini bėgioti su pasistačiusiu peniu. . .

9. Nukirpti raiščius

Kai kurie chirurgai gali atlikti pailginimo operaciją, perpjaunant varpos raiščius, kurie leidžia jam išsikišti kiek toliau nuo kūno. Žinoma, tai susiję su rimtais pavojais: rando audinio susidarymu, skausmu erekcijos metu, tomis pačiomis infekcijomis ar, pavyzdžiui, jautrumo (ar net visos funkcijos, taip sakant, praradimu). Be to, tai brangu, o tyrimais nustatyta, kad procedūra prideda apie 1, 2 centimetro. Sutikite, pacientai to nesitiki.

Chen pažymi, kad po tokios plastinės operacijos gali būti sunku išlaikyti erekciją ir paprastai įsiskverbti, kur reikia, tam tikrose padėtyse.

8. Siurbkite riebalus

Atlikdami šią procedūrą, chirurgai pirmiausia atlieka riebalų nusiurbimą, išsiurbdami iš paciento riebalų iš kitos vietos, o tada švirkštu suleidžia juos į sukėlėją. Dėl to, kaip pastebėjo neramūs tyrinėtojai, galimas nežymus organo ilgio (mažiau nei 2, 5 centimetro), apimties (šiek tiek daugiau nei 2, 5 centimetro) ir, taip sakant, svorio padidėjimas. Pagrindinė pasala nėra amžina; laikui bėgant jūsų storas draugas gali susitraukti iki pradinio dydžio. Be to, kaip ir atliekant bet kokią chirurginę intervenciją, yra tam tikrų pavojų. Štai pavyzdys: 30 metų pacientas mirė po varpos didinimo operacijos, nes riebalai kažkaip pateko į plaučius ir nustojo kvėpuoti.

7. Įšvirkškite trombocitais turtingą plazmą (kraują)

Palyginti naujas metodas: procedūros metu išgaunama trombocitais turtinga plazma ir suleidžiama į varpą, o tai turėtų paskatinti kraujotaką ir ilgainiui padidinti organą.

„Klasikinis protokolas apima injekcijas, skirtas mechaniškai pumpuoti kraują per kelias savaites, o tai ištempia pakabinamus raiščius, kad padidėtų ilgis ir pagerintų kraujotaką", - aiškina Chen. „Mano praktikoje taip pat labai populiarios patobulintos programos, kurios prideda kamieninių ląstelių ir egzosomų, nes užtikrina greitesnį ir nuoseklesnį funkcijų ir dydžio patobulinimą.

Tačiau šiuo metu tiesiog nėra pakankamai tyrimų, kad tai būtų galima laikyti geru ilgalaikiu pasirinkimu.

6. Išbandykite jelq (jelqing)

Nežinoma, kada pirmą kartą pasirodė jelqing, atrodo, kad jie buvo pradėti naudoti senovės arabų civilizacijoje. Mes žinome tam tikrą rankinio tempimo techniką, kurią daugelis bando padidinti varpos ilgį ir storį.

„Dauguma gidų pataria laukti beveik pilnos erekcijos. Po to reikia patepti lubrikantu ir nykščio bei smiliaus žiedu tvirtai suimti varpos pagrindą. Suspauskite žiedą ir perbraukite ranka per visą ilgį, tarsi „melždami". Nedelsdami suimkite pagrindą kita ranka ir pakartokite.

Ar tikrai jelq gali padidinti varpą? Dauguma medicinos ekspertų teigia, kad ne, ir priduria, kad tai gali būti net žalinga, pavyzdžiui, sukelti varpos kreivumą. Grantas Stoddardas dvi savaites nesavanaudiškai bandė drožti ir nerado jokio dydžio pasikeitimo.

„Paprasčiau naudoti varpos pompą, kuri tikrai padeda pagerinti kraujotaką", – sako Chenas.

5. Vaikščiokite su ilgintuvu

Jau buvo sukurti keli prietaisai, kuriuos vyrai gali dėvėti kasdien po drabužiais, kad palaipsniui patemptų varpą ir padidintų jo ilgį ir (arba) apimtį.

Kai kurie ekspertai mano, kad šie prietaisai gali veikti, o labai nedidelis 2015 m. tyrimas parodė, kad ilgintuvas padidino varpos ilgį beveik pusantro colio. Tas pats herojus Stoddardas išbandė prailgintuvą, skirtą vyrams, sergantiems Peyronie liga (kurios jis neturėjo). Beveik mėnesį naudojęsis šiuo prietaisu, jo ilgis pailgėjo apie 1, 2 centimetro.

Tačiau Floridos urologas Jaminas Brambhattas teigia, kad diskomfortas ir randų atsiradimo galimybė neverta: „Tyrimų apie prailgintuvų naudą nėra daug, o jautriausiems teks juos nešioti kelias valandas per dieną. jūsų kūno dalis".

4. Sušvirkškite odos užpildų

Odos užpildo injekcijos yra dar vienas būdas, kuris gali padidinti apimtį iki 2, 5 centimetro (jei švirkščiama ilgą laiką). Ši procedūra yra populiari tarp Cheno pacientų, nes jie „iš karto padidėja ilgis ir storis".

Tačiau poveikis yra tik laikinas. "Užpildų ilgaamžiškumas priklauso nuo to, kaip esate seksualiai aktyvus, nes didesnis judrumas padidina užpildų metabolizmą, - sako Chungas. - Nors po metų jums dar liko šiek tiek, greičiausiai iki to laiko norėsite susitvarkyti. "Taip pat yra galimas šalutinis poveikis, įskaitant patinimą ir mėlynes po oda.

Vienas vaikinas, praėjęs šią procedūrą, davė interviu, kuriame kalbėjo apie kitą šalutinį poveikį – formos pasikeitimą (kreivumą):

„Nepaisant daktaro Schafer patarimo palaukti su seksu, tikriausiai pradėjau per anksti, per ilgai ir per daug entuziastingai po pirmosios injekcijos. Tai atsitiko, kol užpildas buvo visiškai prijungtas prie mano varpos audinių. Jei anksčiau turėjau labai lygų, gražų penį, tai dabar jis tapo šiek tiek išsipūtęs per vidurį. Galbūt iškilimas nebuvo toks didelis, bet kai ką pastebėjau, nes atidžiai apžiūrėjau savo penį, apie 42-43 m.

Laimei, gydytojas vėlesnio patikrinimo metu galėjo pakoreguoti formą papildomomis injekcijomis.

3. Uždėkite antgalį (seksui)

Jie parduodami suaugusiems skirtose prekių parduotuvėse ir tiesiog uždedami ant varpos, kaip prezervatyvas – tik didesnės apimties ir dažniausiai iš silikono. Priedai iš pradžių buvo sukurti medicininiais tikslais, tačiau šiandien daugelis žmonių juos naudoja ir kaip sekso žaislus. „Jie padidina storį ir ilgį, o išorinėje ar vidinėje sienelėje gali būti šonkaulių ar kitokio reljefo, kad būtų galima stimuliuoti bet kurį partnerį", – interviu sakė Chenas.

2. Nuskusti gaktą

Jei nenorite pasitempti ar nieko dirbti, galite padaryti vieną paprastą dalyką, kad jūsų penis atrodytų didesnis: nusiskusti gaktos plaukus. Pagalvok apie tai. Kai slepiasi gaktos plaukų krūmas, jis atrodo mažesnis, nei būtų matomas visoje savo šlovėje.

1. Numesti svorio

Viena vertus, tai yra optinė apgaulė: varpa atrodys didesnė, kai nebus paslėpta po išsikišusiu pilvu ar šlaunimis. Kita vertus, atsikratę riebalų pertekliaus, padidės testosterono lygis ir pagerės kraujotaka, o tai gali padidinti libido ir padėti varpai labiau prisipildyti erekcijos metu.